Anasayfa

Morsa Cyberg Ortopedi

PDF Kataloglarımız

Kalite Standartlarımız

+90 554 854 84 59

morsa ortopedi

Türkiye’de Medikal Soft Ortopedik ürün pazarında 17 yıllık üretim tecrübesi ile, dünya çapında 40’tan fazla ülkeye yüksek kaliteli ürün yelpazesi sunmaktayız. Hayatta en değerli şeyin sağlık olduğunu düşünüyoruz, tasarım ve üretim sürecimizdeki ilk aşamadan son adıma kadar aynı bilinçle çalışmaya devam ediyoruz. Amacımız sağlıklı ve fonksiyonel çözümleri her şeyin üstüne koyarak yüksek kaliteli yenilikçi ürünler ve üst düzey müşteri memnuniyeti ile küresel tıbbi pazarda sürdürülebilir bir şekilde büyümektir.

Alanında ilklerin öncüsü olan Morsa Ortopedi, bugün hitap ettiği pazarda kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle ciddi bir yer edinmiş ve Medikal Ortopedi sektöründe akla gelen ilk markalardan biri olan MorsaCyberg markası adı altında 200’e yakın Medikal Ortopedik ürün çeşidini tüketicilerine sunmaktadır.

Morsa Ortopedi hayattaki en önemli şeyin insan sağlığı olduğunu bilmekte ve bu doğrultuda da çalışmalarını aynı bilinçle devam ettirmektedir.

Alo MORSA

Ürün, hizmet ve siparişleriniz için dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden arayın.

+(90) 554 854 84 59

çevre dostu > MORSA

Bir üretici olarak Çevreye karşı sorumluluğumuzun bilincinde, çevre dostu malzeme seçimi de dahil olmak üzere üretimde yeşilleşmenin ve sürdürülebilir imalat sürecinin her bir adımını kontrol etmenin gayreti içindeyiz.

IQube Mini 3D Scanner(tarayıcı) ile

Nasıl bir taban yapısına sahip olduğunuzu öğrenebilir ve bu sayede en doğru tedavi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Morsa-Cyberg Örgü Ürünler

Yeni nesil ürünler bünyemizde bulundurduğumuz yüksek teknolojiye sahip teknik tekstil makinalarında üretilmektedir.

Morsa-Cyberg Ürünler

Hem estetik bir görüntüye sahip olmanızı, hemde sağlığınıza kavuşmanızı sağlayacak kalitede ürünler üretmek için çalışıyoruz.

Online Katalog

Katalog Download

TANITIM VİDEOSU

YENİ ÜRÜNLER KATALOĞU

ÖRGÜ ÜRÜNLER KATALOĞU