Hakkımızda

Morsa Cyberg

Morsa Cyberg

2001 Yılında Medikal Ortopedi sektöründe faaliyete başlayanMorsa-Cyberg Ortopedi, bugün sektörün öncü kuruluşlarından birisi haline gelmiştir.

Morsa-Cyberg Ortopedi, İSTANBUL – İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde ve UŞAK Organize Sanayi Bölgesinde olmak üzere 2 üretim tesisi ile tüm bayilerinin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermekte olup aynı zamanda başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 40 dan fazla ülkeye de ihraç etmektedir.

Alanında ilklerin öncüsü olan Morsa-Cyberg Ortopedi, bugün hitap ettiği pazarda kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle ciddi bir yer edinmiş ve Medikal Ortopedi sektöründe akla gelen ilk markalardan biri olan Morsa-Cyberg markası adı altında 200’e yakın ürün çeşidini tüketicilerine sunmaktadır. Bu ürün portföyü içerisinde ilk akla gelenler; Bel Korseleri, Dizlikler, Boyunluklar, El ve Ayak Bileklikleri, Ayak Sağlığı Ürünleri ile birlikte Diğer Ortez ve Breysleri sayabiliriz

Morsa-Cyberg Ortopedi hayattaki en önemli şeyin insan sağlığı olduğunu bilmekte ve bu doğrultuda da çalışmalarını aynı bilinçle devam ettirmektedir.

ÜRÜNLERDE KULLANDIĞIMIZ BAZI HAMMADDELER

ÖRGÜ KUMAŞLAR

Esnekliği yüksek, hava geçiren ve kompresif özelliğe olan kumaşlardır. Morsa-Cyberg Örgü ürünler, bünyesinde bulundurduğu yüksek teknolojiye sahip teknik tekstil makinalarında üretilmektedir.

KORSE KUMAŞLAR

Morsa-Cyberg Dokuma Korseler–%100 pamuk ipliği kullanılarak dokunan elastik Kumaşlardan imal edilmiştir.Pamuk iplikler özellikle hassas ciltlerde daha az alerjik riskler barındırmaktadır. Kumaşlarımızda teri ve nemi vücuttan alan klimatör özelliğinin yanında, modern tasarımı ile de yüksek konfor ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

NEOPREN KUMAŞLAR

Neopren; senetetik kauçuk ailesinin bir ürünüdür. Kauçuğun bir çeşit polimerizasyonu sonucu elde edilir. Neopren su altı dalgıc kıyafetlerinde de yaygın olarak kullanılır. Morsa-Cyberg dizliklerde ve diğer bazı ürünlerde de hava gözenekli neopren kumaşlar tercih edilmektedir. (Hava gözenekli olması aşırı terlemeyi engeller.) Ürünlerimizde kullandığımız neopren kumaşların, iç kısmında bulunan Anti-alerjik peluş kaplama optimum konfor sağlar, dış yüzeyde bulunan jarse kumaş ise maksimum dayanıklılık ve esneklilik sağlar.