Hakkımızda

Morsa Cyberg

Morsa Cyberg

Morsa Cyberg Ortopedi

2001 yılında Türkiye’de Soft Ortopedik ürünlerin üretimi faaliyetine başlayan Morsa Cyberg Ortopedi,  18 yıllık üretim tecrübesi ile dünya çapında 40’tan fazla ülkeye yüksek kaliteli ürün yelpazesi sunmaktadır.

Morsa Cyberg Ortopedi,

  1. İSTANBUL – İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde,
  2. İZMİR – Buca Organize Sanayi Bölgesinde (BEGOS)
  3. UŞAK – Organize Sanayi Bölgesinde (GÜNSA Medikal Ortopedi San.Tic.Ltd.Şti) olmak üzere, 3 üretim tesisi ile tüm bayilerinin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Alanında ilklerin öncüsü olan Morsa Cyberg Ortopedi, bugün hitap ettiği pazarda kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle ciddi bir yer edinmiş ve Medikal Ortopedi sektöründe akla gelen ilk markalardan biri olan Morsa Cyberg markası adı altında 200’e yakın ürün çeşidini tüketicilerine sunmaktadır. Bu ürün portföyü içerisinde ilk akla gelenler; bel korseleri, dizlikler, boyunluklar, el ve ayak bileklikleri, ayak sağlığı ürünleri ile birlikte diğer ortez ve breysleri sayabiliriz.

Hayatta en değerli şeyin sağlık olduğunu düşünüyoruz, tasarım ve üretim sürecimizdeki ilk aşamadan son adıma kadar aynı bilinçle çalışmaya devam ediyoruz. Amacımız sağlıklı ve fonksiyonel çözümleri her şeyin üstüne koyarak yüksek kaliteli yenilikçi ürünler ve üst düzey müşteri memnuniyeti ile küresel tıbbi pazarda sürdürülebilir bir şekilde büyümektir.

Morsa-Cyberg Ortopedi hayattaki en önemli şeyin insan sağlığı olduğunu bilmekte ve bu doğrultuda çalışmalarını devam ettirmektedir.

ÜRÜNLERDE KULLANDIĞIMIZ BAZI KUMAŞLAR

ÖRGÜ KUMAŞLAR

Örgü kumaşlar esnekliği yüksek, hava geçiren ve kompresif özelliğe olan kumaşlardır.

Morsa Cyberg Örgü ürünler, bünyesinde bulundurduğu yüksek teknolojiye sahip teknik tekstil makinelerinde üretilmektedir.

KORSE KUMAŞLARI

Morsa Cyberg Misinalı Kumaş Korseler;

Pamuk ipliği kullanılarak dokunan elastik misinalı kumaşlardan imal edilmiştir.Pamuk iplikler özellikle hassas ciltlerde daha az alerjik riskler barındırmaktadır. Kumaşlarımızda teri ve nemi vücuttan alan klimatör özelliğinin yanında, modern tasarımı ile de yüksek konfor ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

NEOPREN KUMAŞLAR 

Neopren;

Sentetik kauçuk ailesinin bir ürünüdür. Kauçuğun bir çeşit polimerizasyonu sonucu elde edilir. Neopren su altı dalgıc kıyafetlerinde de yaygın olarak kullanılır.

Morsa Cyberg dizliklerde ve diğer bazı ürünlerde de hava gözenekli neopren kumaşlar tercih edilmektedir. (Hava gözenekli olması aşırı terlemeyi engeller.) Ürünlerimizde kullandığımız neopren kumaşların, iç kısmında bulunan Anti-alerjik peluş kaplama optimum konfor sağlar, dış yüzeyde bulunan jarse kumaş ise maksimum dayanıklılık ve esneklilik verir.